Odkomarzanie, usuwanie gniazd os i szerszeni Śląskie - Dark Serwis

INNE USŁUGI SPECJALISTYCZNE:

 
Oprócz standardowych usług które znajdują się w zakresie deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji oferujemy także szeroką gamę pokrewnych usług takich jak:
 

ODKOMARZANIE

– zwalczenie uciążliwych komarów, meszek i kleszczy. Oferujemy Państwu profesjonalne i skuteczne działania przeciwko komarom które są przeprowadzane najczęściej w 2 etapach. W pierwszym etapie wszystkie żywe owady zostaną eksterminowane. Drugi etap jest konieczny w odstępie 18–21 dni od daty pierwszej interwencji tak aby larwy komarów powstałe od czasu pierwszej interwencji zostały całkowicie wytępione.
 

USUWANIE GNIAZD OS I SZERSZENI

– szybko i profesjonalnie usuwanie gniazd os i szerszeni, bez względu na miejsce położenia. Każda profesjonalna dezynsekcja ma na celu nie tylko wyeliminowanie gatunków szkodników, ale przywrócenie zanieczyszczonego środowiska do stanu zgodnego ze wszystkimi wymaganymi normami zdrowia i higieny , poprzez odpowiednią dezynfekcję i profesjonalne działania odkażające , eliminując szkodniki lub patogeny obecne w środowisko.
 

ZABEZPIECZENIA PRZED PTAKAMI

- oferujemy montaż profesjonalnych zabezpieczeń przed ptakami, nasze usługi skierowane są do administracji mieszkaniowych, właścicieli kamienic, firm konserwatorskich, kościołów, spółdzielni, osób prywatnych oraz wszystkich osób zainteresowanych. Wiadomo, że szkodniki są pojazdami różnych chorób i niektórych szkodników. Na przykład ludzie mogą zarazić się objawami grypopodobnymi spowodowanymi przez zarodniki ptasich odchodów. Gołębie są w rzeczywistości żywicielami pasożytów, takich jak kleszcze, pchły i roztocza, które mogą zarazić ludzi. Te zarażające owady żyją na ptakach, na nagromadzeniu odchodów i na materiałach używanych do gniazdowania.
 

USŁUGI SPRZĄTAJĄCE

- sprzątanie powierzchni różnych typów.
 

OZONOWANIE

– to m.in. jeden ze sposobów oczyszczania wody pitnej z drobnoustrojów (dezynfekcji wody), odgrzybianie klimatyzacji, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, niszczenie alergenów, ozonowanie mieszkań